MoveOn Camp // festiwal świadomej pracy z ciałem // 2-5 czerwca Mazury

Opublikowane przez: Festiwal Wibracje, 2 lata temu,  1215

MOVEON CAMP – JEDYNY TAKI FESTIWAL ŚWIADOMEJ PRACY Z CIAŁEM

Move On Camp, retreat świadomej pracy z ciałem, to niemal 30 warsztatów i prelekcji, 17 inspirujących praktyków i nauczycieli, 5 kameralnych koncertów, relaks nad pięknym mazurskim jeziorem i atmosfera wspólnoty. To unikatowe wydarzenie, łączące pracę z ciałem, taniec, ruch z uwalnianiem głosu, treningiem świadomego oddechu czy odkrywaniem tajemnic seksualności, a wszystko to z najlepszymi ekspertami, odbędzie się na początku czerwca na Mazurach.

MoveOn Camp to pierwsze tego typu wydarzenie, łączące jednocześnie jakość i kameralność warsztatów (retreat) z otwartością i atmosferą festiwalu. Osią spotkania jest ruch, duchowość ciała oraz potęga wyrażania siebie. Starannie dobrane warsztaty poprowadzą inspirujący praktycy i nauczyciele pracujący rozmaitymi metodami: medytacją w ruchu, gaga, improwizacją kontaktową, Body-Mind Centering, podejściem Laban/Bartenieff Movement czy performansem site-specific. MoveOn Camp ma poruszyć ciało, serce i umysł za pomocą ruchu, tańca, oddechu, wizualizacji czy pracy z głosem i oddechem.

Wśród prowadzących znaleźli się tacy nauczyciele, tancerze, choreografowie i praktycy pracy z ciałem, jak: Anna Sierpowska, Nadia Szypiłow, Adam Barley, Tomek Eichelberger, Natalia Iwaniec, Iwona Olszowska, Aga Sokołowska czy Paulina Święcańska

Warsztaty poprowadzą także m.in. Zosia i Dawid Rzepeccy (tantra), Marta Niedźwiecka (psycholożka i sex coach), Grzegorz Pawłowski (trener oddechu), Łukasz Jakóbiak (coach, motywator), Anna Szyszka (artystka pracująca z głosem), Sylwia Nadgrodkiewicz (koncert kamertonowy).

Ideą spotkania jest również integracja osób o podobnym światopoglądzie i zainteresowaniach, tworzenie wspólnoty ludzi, którym bliski jest samorozwój, świadomość, ruch i uważność oraz są gotowi, by poprzez pracę z ciałem otworzyć się na zmiany w swoim życiu.

MoveOn Camp odbędzie się w dniach 2-5 czerwca w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody, w Ośrodku Kołatek Mierki, będącym wyłącznie do dyspozycji uczestników. Między zajęciami będzie czas na relaks nad wodą, masaż, saunę, a wieczory uprzyjemni klimatyczna muzyka w wykonaniu duetu Nothing To Sniff ft. Moonsailor oraz Goorala i Paprodziada, twórców albumu Naturalna generacja.

Bilety na wydarzenie do kupienia wyłącznie w przedsprzedaży. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów na temat programu oraz bilety do kupienia na stronie: moveoncamp.pl

Komentarze: