MAJÓWKA, CZERWCÓWKI, LATOŚ 2019

Opublikowane przez: Paweł Brzozówka, 4 lata temu,  234
Zapraszamy CIę do odwiedzenia Eko-osady Brzozówka, fizycznie lub wirtualnie. Teraz zaczynamy sezon zajęć i spotkań, które potrwają do jesieni 2019.
 
A więc teraz MAJÓWKA: Radość odrodzenia i tworzenia, otwarcia na Samą-siebie, Dobro i Przyrodę. Wspólnie tworzymy pole kreacji pośród świeżej zieleni, kwiatów i śpiewów ptaków, które wznoszą nasze marzenia. Jednak przykrojone funkcją realności, bo zadania konkretne mamy, tu i teraz.
 
CZERWCÓWKI - to czas wzrastania, tego co zasialiśmy. Czas ten zwieńczą DNI I NOCE KUPAŁY. Czas pracy jest wtedy przerywany słowiańskim świętowaniem, z udziałem sztuk pięknych - a jakże! W dniach21-23.VI będą niespodzianki...
 
Zaś LATOŚ to czas pracy na naszych polach, ogródkach i na placach budowy ( w tych miejscach ważną rolę odgrywają KONOPIE ). Oczywiście Latoś budujemy: pięć domów z materiałów naturalnych, wszelako bardzo różnych. Wolontariuszy też zapraszamy.
 
Nie realizujemy sztywnego planu: Prosimy Cię o pomysły, teorie i pokazanie swych doświadczeń oraz umiejętności. Twórcy i wizjonerzy - mile widziani.
 
A co to jest Eko-strażnica? To przestrzeń, gdzie dyskutujemy i działamy w/s zagrożeń cywilizacyjnych i obrony naszej wolności.
 
Wstąp wolna! Wstąp wolny!
 
pozdrawiamy  
                                                       Paweł A. Fijałkowski z gronem Osadników
                                                        FUNDACJA EKO-OSADA BRZOZÓWKA


http://eko-brzozowka.pl/aktualnosci/

Komentarze:

Waleczne_SerceWaleczne_Serce 4 lata temu

A w razie potrzeby dałoby się przenocować ? Chętnie bym zawitał koniec maja/czerwiec jak tylko pogoda się poprawi. Tylko dla mnie motorkiem to z 6 h.