Krzysztof Kacperek

Krzysztof KacperekKrzysztof Kacperek – Twórca Przestrzeni Przemiany. Propagator ceremonialnych tradycyjnych saun. Pasjonat i praktyk naturalnego budownictwa, oraz powrotu do harmonii z otaczającą nas przyrodą. Artystyczna dusza wyrażająca się zarówno poprzez twórczość plastyczną, grafikę komputerową jak i lepienie z gliny oraz budowanie z drewna i z natury. Zafascynowany mądrością i mocą szamańskich podróży do wewnątrz siebie. Wędrowiec w drodze rozwoju osobistego. Inicjator i budowniczy projektu Przestrzeń Inspiracji. Kreator projektu – Przestrzeń Przemiany – kompleks tradycyjnych, ceremonialnych saun w ogrodzie. Masażysta Przemiany. Wizjoner w działaniu.

„Przestrzeń Przemiany” – to projekt powstania kompleksu tradycyjnych, ceremonialnych saun i łaźni w ogrodzie w Jabłonnie tuż za Warszawą, poprzez innowacyjne wykorzystanie naturalnych technologii budowy, oraz naturalnej aranżacji ogrodu. Specjalne miejsce wypoczynku, zabiegów odnowy biologicznej w tradycyjnych saunach. Kameralna przestrzeń warsztatów rozwoju osobistego, biznesowego i również duchowego.

Bania – to specjalna uroczysta sauna inspirowana pradawnymi, starosłowiańskimi rytuałami. To specjalna sauna dla oczyszczania ciała i emocji, uzdrowienia, wygrzania i wspomagania transformacji. To gorąca i parna łaźnia dla zahartowania ciała i ducha oraz wyjątkowa przestrzeń do wyrażenia najgłębszych intencji i wspólnej modlitwy. Ożywiamy stare słowiańskie tradycje łaźni parowej z rytuałami, witkami, ziołami, masażem, z muzyką i śpiewem.

Zapraszamy do współdziałania w realizowanym projekcie oraz do wymiany wiedzy i doświadczeń.
https://przestrzenprzemiany.wordpress.com/

Grupy:
Grupa
1.Grupa do testowaniaGrupa do testowaniaPolska, Ziemia
2.Okrągłe Miasteczko OMOkrągłe Miasteczko OMPolska
3.Permakulturalni.orgPermakulturalni.orgPolska, Pruszcz Gdański, Wyspiańskiego 23
4.Przestrzeń Inspiracji i PrzemianyPrzestrzeń Inspiracji i PrzemianyPolska, Jabłonna, Modlińska 205

Udostępnione zasoby