Dowiedz się jak zbudować grupę krok po kroku

1

Zarejestruj się. Załóż swój profil, opisz siebie, własne preferencje, to co Cię fascynuje i baw się z innymi przyłączając się do istniejącej grupy lub stwórz własną.

2

Utwórz grupę. Masz pomysł na stworzenie nowego miejsca, ale brakuje Ci ludzi, chcących się przyłączyć do Twojej inicjatywy? Stwórz swoją grupę:

  1. Wybierz rodzaj grupy, który odpowiada Twoim obecnym potrzebom. W trakcie rozwoju grupy będziecie mogli rozszerzyć ją o dodatkowe narzędzia.
  2. Opisz dokładnie swój pomysł, co chcesz stworzyć, np. coliving tematyczny, cohousing, czy może miejsce na wspólną pracę - coworking. Może skupisz się wokół muzyki, kulinariów, gier, lotnictwa, fotografii, idei, aby dzielić się tym co potraficie robić, edukować się wzajemnie, organizować wydarzenia dla ludzi z zewnątrz, tworzyć wasze perełki i czerpać radość ze współdzielenia pasji.
  3. Wskaż także przynajmniej miejscowość, w której chciałbyś/chciałabyś coś takiego założyć. Dzięki wskazaniu położenia na mapie, inni ludzie będą mogli łatwo określić, czy coś się dzieje w ich rejonie.
  4. Polecamy też wypełnienie preferencji, po których inne osoby będą mogły szybko przefiltrować różne propozycje i odnaleźć te, które ich interesują.

3

Zaproś nowe osoby do swojej grupy. Ty sam możesz zapraszać dowolne osoby, jak i inni ludzie mogą wysyłać zaproszenia do Twojej grupy.

  1. Wewnątrz grupy, dzięki tablicy oraz ankietom, dyskutujcie na temat waszego przedsięwzięcia, ustalajcie szczegóły, spotykajcie się na żywo i co najważniejsze poznawajcie się.
  2. Urzeczywistniajcie to co ustaliliście.